OBCHODNÍ PODMÍNKY A CENÍK

Provozovatelem sběratelského portálu www.sberatelnet.cz je AUREA Numismatika s.r.o. (dále jen provozovatel). Portál byl zřízen pro všechny sběratele a milovníky obrazů, uměleckých předmětů, starožitností, mincí, bankovek, medailí, řádů, vyznamenání, známek, starých knih i pro všechny další sběratele všech různých sběratelských oborů.

Hlavním cílem tohoto projektu je soustředit všechny potřebné informace pro sběratele na jednom místě bez složitého hledání na internetu. Není nutné si pamatovat desítky různým internetových adres, vše je dostupné na jediné adrese www.sberatelnet.cz.

Dalším důležitým cílem je to, aby jednoduše a rychle nalezl potřebné údaje také každý klient, který chce prodat jakýkoliv sběratelský předmět, aby nalezl a kontaktoval toho správného galeristu, obchodníka, nebo sběratele. Portál www.sberatelnet.cz má za cíl nabízet svým klientům pouze prověřené a kvalitní odkazy.

Portál www.sberatelnet.cz je propojen se stránkou www.aukcnikalendar.cz, kde pohodlně na jednom místě naleznete veškeré informace o konání všech aukcí v České a Slovenské republice.

POVINNOSTI PROVOZOVATELE

Provozovatel je povinen řádně provozovat stránky www.sbertelnet.cz, je povinen zařazovat do příslušných kategorií veškeré údaje svých platících klientů (dále jen inzerentů) a v případě potřeby je aktualizovat. Dále je povinen za vybrané platby zajistit dostatečnou návštěvnost portálu www.sberatelnet.cz, především reklamou na internetu, v tištěných médiích, v odborném a sběratelském tisku, příp. jinou účinnou formou reklamy.

POVINNOSTI INZERENTA

Inzerent je povinen dodat včas podklady pro svou prezentaci na portále www.sberatelnet.cz, je povinen upozornit provozovatele na jakoukoliv změnu ve své prezentaci. Inzerent je povinen zaplatit dohodnutou cenu za svou celoroční prezentaci na portále www.sberatelnet.cz do 14 dnů po obdržení faktury včetně DPH. Za to mu náleží všechny výhody plynoucí z inzerce na portále provozovatele. Pokud inzerent umístí na svých internetových stránkách ikonky sberatelnet.cz a aukcnikalendar.cz má nárok na výraznou slevu ze své reklamní kampaně.

HLAVNÍ STRÁNKA

HLAVNÍ STRÁNKA portálu se otevře v okně prohlížeče po zadání adresy www.sberatelnet.cz. Na této hlavní stránce jsou boxy, každý box obsahuje 4 zápisy s logem typu Premium (zápis na hlavní stránce + přednostní zápis v kategorii), každý box představuje jednu kategorii (např. Aukční domy, Prodejní galerie, Starožitnosti …). Z této hlavní stránky se kliknutím na název boxu, nebo vpravo dole na „Celý seznam“ otevře záložka SEZNAM FIREM ze zvolené kategorie.

SEZNAM FIREM

Stránka SEZNAM FIREM je členěna podle kategorie a typu zvoleného zápisu, vždy nahoře jsou 4 přednostní zápisy Premium které jsou zobrazeny také na hlavní stránce. Tento zápis garantuje zobrazení inzerenta v boxu na hlavní stránce + přednostní zápis na této stránce. Pod zápisy typu Premium jsou pak zobrazeny zápisy Gold, Silver a Bronze.

Zobrazení je možné volit podle kritérií Kategorie a Kraje, každé hledání se zobrazí opět v řazení Premium, Gold, Silver a Bronze.


CENÍK

Premiumzápis na HLAVNÍ STRÁNCE + zápis na stránce SEZNAM FIREM
v rámci celé České republiky a ve VŠECH krajích v ČR
Název firmy
Město, ulice

Jeden řádek popisu
Druhý řádek popisu

222 333 444, 602 000 000, www.vasedomena.cz, mail@vasedomena.cz
25000 Kč/rok - v případě umístění loga SberatelNet.cz a AukcniKalendar.cz na Vaší www stránce
35000 Kč/rok - v případě umístění loga SberatelNet.cz na Vaší www stránce
50000 Kč/ rok GoldZápis na stránce SEZNAM FIREM
v rámci celé České republiky a v rámci příslušného kraje
Název firmy
Město, ulice

Jeden řádek popisu
222 333 444, www.vasedomena.cz, mail@vasedomena.cz
10000 Kč/rok - v případě umístění loga SberatelNet.cz a AukcniKalendar.cz na Vaší www stránce
15000 Kč/rok - v případě umístění loga SberatelNet.cz na Vaší www stránce
20000 Kč/ rok SilverZápis na stránce SEZNAM FIREM
v rámci celé České republiky a v rámci příslušného kraje
Název firmy
Město, ulice

222 333 444, mail@vasedomena.cz

5000 Kč/ rok BronzeZápis na stránce SEZNAM FIREM
v rámci celé České republiky a v rámci příslušného kraje
Název firmy
Město, ulice

222 333 444

2000 Kč/ rok